לשיחה אישית עם ממליץ, צור קשר ב- info@bnm.co

מבין לקוחתינו

אלון - חברת סטארטאפ

השתמשתי בשרותי חברת B.N.M כאשר התחלנו לגייס חברי Advisory board למיזם שלנו. התהליך כלל מיפוי של כל האפשרויות, למידה מעמיקה על כל מועמדת ומועמד, גיבוש אסטרטגיה של פנייה והכנת מדויקת של הפגישה. לאחר כל ההכנות הרגשתי מאוד בטוח ומוכן, ידעתי לנתח כל תרחיש אפשרי ולענות על כל השאלות בצורה חדה ומקצועית. התוצאות היו מדהימות והצלחנו לרתום את כל מי שרצינו ובתנאים שנוכונים למיזם.  

מיכל- מנהלת משאבי אנוש

הכרתי את חברת B.N.M כאשר ניסינו לגייס בכיר לחברתינו והיה צורך לנהל משא ומתן עם החברה הקודמת שלו על מספר נושאים שקשורים לחוזה הישן וכן לסכם את עיקרי חוזה העבודה החדש. לאחר טבילת האש הראשונה הבינו בחברתינו את היתרונות והחשיבות של לימוד אומנות המשא ומתן והתחלנו תהליך למידה וחניכה לכל הדרג הניהולי הבכיר הנפגש עם לקוחות וספקים. 

עוז- חברת הפקות

חברתינו עוסקת בהפקות וקד״מ למגזר העסקי. לפני מספר חודשים היינו במשא ומתן שנתקע בקשר להפקה גדולה בתחום הרכבים. בהפקה היו מספר גורמים שהיו חייבים להתחבר ע״מ להוציא את המיזם אל הפועל בינהם יבואני רכב, העיריה, נותני חסות ועוד. כאשר התחלתי להבין שהמיזם עלול ליפול פניתי למומחים של B.N.M שעזרו לנו להחזיר את המשא ומתן לשולחן ולשיתוף פעולה שהוביל לסגירת עסקה מוצלחת לשביעות רצונם של כל הצדדים.

דוד - חברה משפחתית

אחרי שהשתחררתי מהצבא החלטתי להקים עסק יחד עם הבן דוד שלי, שנינו הינו נלהבים ורצנו מהר מאוד לקדם את הפעילות העסקית שלנו בלי לסגור הסכמים וחלוקת תפקידים ברורה. כעבור שנה וחצי של פעילות היו המון חילוקי דעות ביני לבן דוד כאשר בשלב מסוים הוא פרש מהמיזם המשותף ופתח חברה מתחרה תוך כדי ניצול הידע והלקוחות שלקח מהחברה המשותפת. כמובן שהסכסוך העסקי הוביל גם לקרע משפחתי שהביא את כולנו למקומות לא טובים. לשמחתי מומחי B.N.M הצליחו בהמון רגישות ומומחיות להחזיר לנו את האמון אחד בשני ולהגיע להסכם מסודר של חלוקת הנכסים בחברה המשותפת, העזרתם הצלחנו גם לחזור לעסקים וגם לשקם את הקשר המשפחתי.

משה- ועד עובדים

אפתח ואומר שהצלתם אותנו.כנציגי וועד נבחרים עמדנו בפני שוקת שבורה. יצרנו קשר עם BNM בתקווה להגיע להבנות מול ההנהלה לגבי שיפור תנאים מסוימים, והצלחנו הרבה מעבר למצופה! אהבתי את שיתוף הפעולה עם BNM ואת העובדה שבעזרתכם דיברו איתנו בגובה העיניים. מלבד זה, אני חושב שללא הנוכחות של BNM לא היינו יכולים להגיע לאותם ההישגים וגם לשמור על רמת אמון גבוהה מול ההנהלה.משום זאת אבקש להודות לנציגי BNM על השירות המקיף והיעיל ועל ההצלחה.

גלית- רכישת חברה

חברת B.N.M שינתה עבורי כמשקיעה את האופן שבו צריך לנהל משא ומתן. השתמשתי בשירותי הייעוץ שלהם כאשר רציתי לקנות חברה מסוימת שתעזור לי עם פעילויות אחרות שבהן אני מעורבת והבנתי שמן הצד השני עומד אדם שלא ברור לו האם הוא רוצה למכור ובכמה. נציגי B.N.M עזרו לי לבצע תהליך של הכרות עם המוכר ולבנות איתו אמון. לבסוף, הם עמדו לצדי בניהול הסדרי הרכישה ואם לשפוט לפי התוצאה אני ממליצה עליהם מכל הלב!